Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Microsemi Adaptec SmartHBA 2100-24i Single

Kodi i produktit:
227886
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7608841580816
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2301600-R
Lansuar:
14. 12. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

554.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky kontrollon dërgon performancën e rrjetit në një tjetër nivel. Ka 24 porte të brendshme 12Gbps SAS / SATA. Përputhet me sistemet operative Microsemi Adaptec (Microsoft Windows, Red Hat, SuSE, CentOS, Ubuntu, VMware ESXi, FreeBSD, Solaris, Citrix Xen Server, open-source Linux ), serverë, drajvë, hard disqe dhe LTO. Lidheni pajisjen me pllakën amë duke përdorur ndërfaqen x8 Gen3 PCle. Përmasat e tij janë 64 x 167 mm. * Nuk ka kabllo në pako andaj duhet të sigurohet veçmas!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7608841580816
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2301600-R
Lansuar:
14. 12. 2017
Lloji i porteve dalëse:
SAS, SATA
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring
Numri i porteve lidhësve të brendshëm:
24
Prodhuesi:
Microsemi
RAID:
Teknologjia:
PCI-Express x8
Ueb-i i prodhuesit:
Microsemi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE