Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Microsemi Adaptec HBA 1100-8i8e kontroller Single, 12Gbps SAS / SATA, 8 porte të brendshëm, 8 porte të jashtëm

Kodi i produktit:
242100
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
2293700-R
Lansuar:
6. 9. 2018
Lloji i porteve dalëse:
SAS, SATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

488.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një HBA me cilësi të lartë, i pajisur me një procesor 12 Gbps IOC. Ai përdor ndërfaqen PCIe 3.0 x8 për t'u lidhur me pajisjen. Ai ofron 8x porte të brendshme dhe 8x të jashtëm. Ka 2x lidhës SFF-8643 dhe 2x lidhës SFF-8644. Mbështet 12 Gbps SAS / SATA HDD / SSD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
2293700-R
Lansuar:
6. 9. 2018
Lloji i porteve dalëse:
SAS, SATA
Numri i porteve lidhësve të brendshëm:
8
Numri i porteve lidhësve të jashtëm:
8
Prodhuesi:
Microsemi
Teknologjia:
PCI-Express x8
Ueb-i i prodhuesit:
Microsemi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE