Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës i brendshëm AXAGON PCEM-E1, PCIe - mini PCIe, lidhës SMA

Kodi i produktit:
263933
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PCEM-E1
Lansuar:
2. 7. 2019
Lloji i porteve dalëse:
Mini PCI-Express
Prodhuesi:
AXAGON

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshtatësi i brendshëm AXAGON PCEM-E1 ju lejon të lidhni kartelat mini PCI-Express në kompjuterin tuaj. Përdoreni këtë përshtatës për të lidhur një kartel të vogël PCI-e Wi-Fi të papërdorur ose modul Bluetooth nga laptopi juaj në kompjuterin tuaj. Kjo e bën të lehtë lidhjen e kompjuterit tuaj me një rrjet Wi-Fi. Falë ndërfaqes, PCI-Express 2.0 x1 arrin shpejtësi transmetimi deri në 5 Gb / s. Gjithashtu mund të lidhet me USB. Lidhja standarde SMA ju lejon të lidhni ndonjë antenë Wi-Fi. Kabllo RF për lidhjen e modulit Wi-Fi / Bluetooth fiksohet në lidhësin SMA. Dy LED në prizë tregojnë se kartela është e lidhur dhe fuqizuar dhe tjetra tregon transferimin e të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PCEM-E1
Lansuar:
2. 7. 2019
Lloji i porteve dalëse:
Mini PCI-Express
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia:
PCI-Express x1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE