Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës rrjeti Intel Ethernet Converged X710-DA2

Kodi i produktit:
205280
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Server
EAN:
5032037063463
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
X710DA2BLK

Si të porosisim në Gjirafa50?

371.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshtatës i rrjetit të brendshëm të Intel që përdor PCI Express. Është i përshtatshëm për të lidhur p.sh. një server kompjuteri me një qendër të dhënash - ai mbështet ndërfaqen SFP + me shkallën e transferimit deri në 10 Gbps. Pajisja përputhet me standardet IEEE 802.3, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1as dhe IEEE 802.1Qbg. Ai gjithashtu mbështet teknologjinë QoS dhe Intel Virtualization Technology for Connectivity (VT-c).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Server
EAN:
5032037063463
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
X710DA2BLK
LAN 10 000 Mbps:
2
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lloj i kartës së rrjetit:
LAN
Numri i LAN 10 Gbps:
2
Numri i porteve RJ-45:
2
Prodhuesi:
Intel
Slot standard Bus:
PCI Express x8
Teknologjia:
PCI-E
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE