Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Smart RAID Microsemi Adaptec 3154-8i8e Single Controller, 12Gbps SAS / SATA, 8 ports int., 8 ports ext., 4GB

Kodi i produktit:
242103
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
2295100-R
Lansuar:
6. 9. 2018
Lloji i porteve dalëse:
SAS, SATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

1019.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 84.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një SmartRAID me cilësi të lartë, i pajisur me një procesor ROC 12 Gbps. Ai përdor ndërfaqen PCIe 3.0 x8 për t'u lidhur me pajisjen. Ajo ofron 8x port të brendshëm dhe 8x të jashtëm. Ka lidhës 2x SFF-8643 dhe 2x SFF-8644. Mbështet 12 Gbps SAS / SATA HDD / SSD. Mbështet RAID 0, 1, 5, 6, 50, 60, 1 AMD, 10 ADM.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
2295100-R
Lansuar:
6. 9. 2018
Lloji i porteve dalëse:
SAS, SATA
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, 50 (5+10), 60 (6+10)
Numri i porteve lidhësve të brendshëm:
8
Numri i porteve lidhësve të jashtëm:
8
Prodhuesi:
Microsemi
RAID:
Teknologjia:
PCI-Express x8
Ueb-i i prodhuesit:
Microsemi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE