Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB SanDisk Ultra - 32GB, USB 3.0 e kaltër

Kodi i produktit:
225521
EAN:
619659157920
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
10.8
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCZ48-032G-U46B

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 
Ju kurseni : 7.00   (38%)
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SanDisk Ultra është një USB flash drive me cilësi të lartë që siguron shpejtësi të leximi të të dhënave deri në 100MB / s dhe të shkrimit deri në 40MB / s Për të dhënat, disku ka një kapacitet prej 32 GB dhe mbështet portën USB 3.0 / 3.1 Gen 1 Type-A. Dizajni elegant ka një virmë për çelsa dhe hapet me mekanizmin pull-out që ju mundëson që ta keni gjithmonë me vete ngado që shkoni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659157920
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
10.8
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCZ48-032G-U46B
Lartësia (mm):
56,8
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
100
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
40
Sigurim i të dhënave:
Enkriptim i serverit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Trashësia [mm]:
21,3
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE