Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e hard diskut i-tec MySafe USB-C 3.1 Gen. 2, 3.5"

Kodi i produktit:
239018
EAN:
8595611702471
Formatet e mbështetura:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31MYSAFE35
Lansuar:
23. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

i-tec MySafe është kuti e që e shndërron hard diskun tuaj të brendshëm me madhësi 3.5" në hard disk të jashtëm me konektorin USB-C 3.1 Gen 2. Kutia sjell shpejtësi të lartë dhe ju mundëson ta lidhni hard diskun me kompjuter, laptop apo tabletë.


Produkti është krijuar nga alumini që e mbron hard diskun dhe e shpërndan nxehtësinë barabartë. Pos kësaj, instalimi i hard diskut është shumë i lehtë dhe merr rrymë nga karikuesi i jashtëm (që gjindet në pako).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595611702471
Formatet e mbështetura:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31MYSAFE35
Lansuar:
23. 6. 2018
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
I-Tec
Teknologjia e porteve:
USB-C

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE