Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës për laptop Yenkee YSN 010, 15.6'', i zi

Kodi i produktit:
189209
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15,6
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8590669130061
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
45008146

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi për laptop Zankee, mundëson vendosjen e laptopit tuaj në këmbë gjatë punës në shtrat, kolltuk apo çdo lokacion tjetër jo të rrafshët, gjithashtu është shtresë mbajtëse e laptopit që e ruan atë nga rrëshqitja dhe dëmtimet eventuale, kjo mundësuar nga shtresa non-slip e përdorur në prodhimin e mbajtësit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15,6
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8590669130061
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
45008146
Lansuar:
16 Prill 2016
Lloji i ftohësit:
Pasiv
Përmasat [mm]:
390 x 302 x 40
Pesha (g):
454
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE