Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie operative Kingston HyperX Impact, 2x8GB DDR3, 2133MHz

Kodi i produktit:
161482
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617236668
Frekuenca operuese [MHz]:
2 133
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për laptopin tuaj, atëherë kompania Kingston vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Memoriet operative klasike me kapacitet standard 2 x 8GB DDR3, operojnë me frekuencë prej 2133 MHz. Këto memorie punojnë me tension maksimal prej 1.3 deri në 1.5 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617236668
Frekuenca operuese [MHz]:
2 133
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HX321LS11IB2K2/16
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Latenca CAS [CL]:
11
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE