Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative RAM Kingston, 32GB DDR4, 3200 MHz, ECC, Reg për Dell

Kodi i produktit:
288097
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
26. 5. 2020
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Tensioni operues V:
1.2
Prodhuesi:
Kingston

Si të porosisim në Gjirafa50?

171.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky modul i memories DDR4 ka një kapacitet prej 32 GB, një frekuencë prej 3200 MHz dhe kohën CL22. Tensioni i modulit është 1.2 volt. Dizajni i modulit është Dual Ranked x4. Mundëson korrigjimin e gabimit ECC dhe është i regjistruar. Serverët e pajtueshëm të Dell PowerEdge janë: R6515, R7515.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Celková kapacita paměti GB:
32
Drita e pasme:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
E dedikuar për:
Për workstation, për server
EAN:
7406173038414
Frekuenca operuese MHz:
3200
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
Doživotní (u CZC.cz)
I përdorshëm me:
Dell PowerEdge R6515, Dell PowerEdge R7515
I përdorshëm me markat:
Dell
Kodi:
KTD-PE432/32G
Konfigurimi i memories:
1 x 32GB
Lansuar:
26. 5. 2020
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS CL:
22
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Maximální pracovní napětí V:
1.2
Numri i moduleve RAM:
1
Përshtatja e garantuar:
Prodhuesi:
Kingston
Tensioni operues V:
1.2
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Veçori të memories:
Dual rank, ECC, Registered
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE