Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie GIGABYTE 16GB (2x8GB) DDR4 2666

Kodi i produktit:
249817
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
1. 12. 2018
Voltazhi operues V:
1.2
Voltazhi maksimal V:
1.2
Tensioni operues V:
1.2

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania GIAGYBTE prezanton modulet e tyre të kujtesës me ftohës elegant të zi. Me qarqet e zgjedhura të integruara dhe prodhimin e makinerive, ju merrni module të besueshme, të pajtueshme dhe të fuqishme. Cilësia e provuar e produkteve Gigabyte ndër vite Tension i ulët operativ Ftohës elegant i zi Mbështetje për Intel XMP 2.0 Përbërja e memorieve Memoriet përbëhen nga 10 shtresa PCB-ve të sofistikuara që sigurojnë stabilitetin dhe performancën e IC-ve të zgjedhura me kujdes. Ftohësi është krijuar për të siguruar ftohjen më të mirë. Përdorimi i materialeve me cilësi të lartë lejon shpërndarjen më të mirë të nxehtësisë, e cila garanton stabilitetin e memories.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Jo
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
4719331804657
Frekuenca operuese MHz:
2 050
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Intel Extreme Memory Profile XMP:
Kapaciteti i memories operative [GB]:
16
Kapaciteti maksimal i voltazhit [V]:
1.2
Kodi:
GP-GR26C16S8K2HU416
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Lansuar:
1. 12. 2018
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS CL:
16
Latenca e testuar:
16-16-16-35
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Numri i moduleve RAM:
2
Prodhuesi:
GIGABYTE
Tensioni operues V:
1.2
Voltazhi maksimal V:
1.2
Voltazhi operues V:
1.2
XMP:
Extreme Memory Profile 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE