Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative RAM ADATA XPG SPECTRIX D41 16GB (2x8GB) DDR4 3000, e kuqe

Kodi i produktit:
239265
E dedikuar për:
Për PC
Lartësia e profilit:
Lartë
Voltazhi maksimal [V]:
1.35
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB LED, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, XPG RGB
Prodhuesi:
ADATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit ADATA XPG SPECTRIX D41 XPECT SPECTRIX D41 DDR4 RGB kombinon performancën unike dhe ndriçimin interesant RGB për t'i dhënë kompjuterit tuaj një përmirësim të vlefshëm. SPECTRIX D41 mundëson lojëra pa pengesa, të shpejta dhe overclocking - të gjitha këto me platformat Intel X299 dhe AMD AM4 / Ryzen. Pse të blini vetëm modulet SPECTRIX D41 -Cilësia e provuar e produkteve të ADATA për vite -Ndriçimi RGB LED -Mbështetje për procesorat modern Intel dhe AMD -Mbështetje për Intel XMP 2.0 Flash me ndriçim RGB Shfaqja e SPECTRIX D41 është frymëzuar nga mburojat mesjetare. Ftohësi metalik ka karakteristika dalluese që simbolizojnë performancën e saj të lartë. Në krye të saj është e ekspozuar një LED RGB dritë që ndriçon pakufi në ngjyrat tuaja të zgjedhura. Ekzistojnë dy opsione të ngjyrave në modulin SPECTRIX D41 - kuqërremtë dhe gri të titanit. Personalizoni elegancën tuaj Përshtateni përvojën tuaj të lojrave me efektet e ndriçimit të programueshëm. Ju mund të vendosni impulse të lehta, pulsim, mund të ndryshoni intensitetin e dritës dhe më shumë. Aplikimi XPG RGB Sync është i lehtë për t'u përdorur. Nëse tashmë keni softuer ekzistues të kontrollit të ndriçimit të RGB nga një prodhues kryesor i motherboard, mund ta përdorni(GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, ASUS AURA, ASRock RGB LED) Cilësia me të cilën mund të mbështetesh SPECTRIX D41 përdor vetëm qarqe të integruara me cilësi të lartë që janë përzgjedhur rigorozisht për të siguruar besueshmëri dhe qëndrueshmëri. Ajo është e pajisur me një ftohës të dizajnit unik, i cili ofron një cilësi më të lartë të transmetimit të sinjalit, duke siguruar gjithashtu stabilitet më të madh. Vetitë kryesore Është një set modulesh të memorieve me cilësi të lartë dhe të shpejta DDR4 me kapacitet 2x8 GB dhe frekuencë 3000 MHz. Ata kanë pulsimin CL16 në një tension 1,35 V. Mbështesin procesorët modern AMD dhe Intel. Janë të pajisur me ndriçim RGB LED dhe një ftohës interesant. Mbështet Intel XMP 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
4713218466990
Frekuenca operuese [MHz]:
3000
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
AX4U300038G16-DR41
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Lansuar:
3. 7. 2018
Lartësia e profilit:
Lartë
Latenca CAS [CL]:
16
Latenca e testuar:
16-18-18
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
ADATA
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB LED, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, XPG RGB
Voltazhi maksimal [V]:
1.35
Voltazhi operues [V]:
1,35/1,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE