Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie operative TeamGroup VULCAN TUF Gaming Alliance DDR4 16GB GAMING

Kodi i produktit:
337466TG
EAN:
5649581618915
Frekuenca Hz:
2400 - 3600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories GB:
16 (2 x 8)
Kodi i prodhuesit:
TLTYD416G3200HC16CDC01

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Memoria operative klasike me kapacitet 16GB e llojit DDR4, e cila operon me frekuencë prej 2400 deri në 3600 Hz. Kjo memorie punon me tension maksimal prej 11.2-1.35 V. Veçantia e kësaj memorie është dizajni asimetrik i cili mundëson shpërndarjen e nxehtësisë. Kjo memorie operative vjen me ngjyrë të zezë dhe me mbështetje XMP 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5649581618915
Frekuenca Hz:
2400 - 3600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories GB:
16 (2 x 8)
Kodi i prodhuesit:
TLTYD416G3200HC16CDC01
Latenca:
16-18-18-38
Përmasat mm:
32 x 140 x 7
Prodhuesi:
TeamGroup
Shpërndarës i nxehtësisë:
Alumini
Shtrirja e transferimit MBs:
21,300 MB/s
Voltazhi V:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE