Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie RAM Dell 8GB DDR4 2666 ECC për PowerEdge R(T) 130/ 230(XL)/ 330(XL)/ T30/ Precision 3430/ 3630/ R930

Kodi i produktit:
257352
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Dell është një nga prodhuesit kryesorë të elektronikës së konsumit. Për cilësi pa kompromis, produktet e Dell janë vetëm për ju. Në këtë rast, është një modul i memories për serverët e zgjedhur PowerEdge R dhe T. DDR4 UDIMM ka një kapacitet prej 8 GB. Ajo operon me frekuencë 2666 MHz. Ka funksion për korrigjim gabimi ECC. Projektuar për serverat Dell PowerEdge: R230, R240, R330, R340, T130, T140, T30, T330, T340.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE