Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Akasa Flexa për lidhjen e ftohëseve PWM, 30 cm

Kodi i produktit:
132832
EAN:
4710614532625
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CBFA06-30
Lansuar:
16 Korrik 2013
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 
Ju kurseni : 3.00   (46%)
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
46% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në rast se keni numër të shumtë të ftohëseve dhe nuk keni kabllo për lidhjen e tyre në pllakë amë, zgjidhja juaj është kabllo Akasa Flexa. Kto kabllo kanë input 4-pin dhe njësi output 4-pin për lidhjen e ftohëseve me kontroll PWM. Gjatësia e kabllos është 30 cm dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614532625
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CBFA06-30
Lansuar:
16 Korrik 2013
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE