Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo universale PremiumCord për CD-ROM dhe audio

Kodi i produktit:
254021
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Mekanika, pllakë amë
EAN:
8592220009540
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kablloja përdoret për të lidhur një disk CD / DVD me një kartë zëri ose pllakë amë, dhe ka një gjatësi prej 40 cm që ju ofron komoditet të mjaftueshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Mekanika, pllakë amë
EAN:
8592220009540
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
0.4
Kodi:
Kucd-1
Lansuar më:
9. 2. 2019
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE