Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontrollues AXAGON për PCI

Kodi i produktit:
93771
EAN:
8595247900036
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCIS-35
Lansuar:
23 Korrik 2011
Prodhuesi:
AXAGON

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 
Ju kurseni : 2.00   (9%)
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolluesi Axagon përmban një kombinim prej dy SATA të brendshëm prej 150 porte dhe një Ultra ATA me 133 porte me opsionin e konfigurimit të tyre të integruara në kontrollues. Kontrolluesi përmban çipin VIA VT6421A dhe 2 tregues me drita LED. Përkrahë sistemin operativ Windows dhe Linux.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247900036
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCIS-35
Lansuar:
23 Korrik 2011
Prodhuesi:
AXAGON

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE