Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Modul ASUS TPM-M, 14-pin

Kodi i produktit:
229447
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
90MC0370-M0XBN0
Lansuar:
31. 1. 2018
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus është një prodhues i paisjeve elektronike i njohur botërisht dhe tani ju sjell modulin TPM. Ky modul përputhet me kokën 14-pin të pllakave amë dhe mund të ruajë në mënyrë të sigurt çelësat, certifikatat digjitale, fjalëkalimet dhe të dhënat. Ai gjithashtu ndihmon në përmirësimin e sigurisë së rrjetit, mbrojtjen e identiteteve digjitale dhe sigurimin e integritetit të platformës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
90MC0370-M0XBN0
Lansuar:
31. 1. 2018
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE