Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Modul për pllakë amë ASUS

Kodi i produktit:
200431
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90-C1B0AU-00XBN0VZ
Lansuar:
11 Tetor 2016
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TPM (Trusted Platform Module) mundëson ruajtjen e certifikatave digjitale, fjalëkalimeve dhe të dhënave. Gjithashtu përforcon sigurinë e rrjeteve lidhëse, mbron identitetet digjitale dhe siguron integritet të platformës. Para se ta bleni, sigurohuni se pllaka amë e juaja përkrah këtë modul.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90-C1B0AU-00XBN0VZ
Lansuar:
11 Tetor 2016
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE