Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI Z370 TOMAHAWK - Intel Z370

Kodi i produktit:
223626
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
172.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është pllaka amë Intel Z370. Ajo ofron një prizë Socket 1151 me mbështetje të procesorit Intel gjeneratës së 8-të Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron 4 DIMM dual-channel slote DDR4 me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje deri në 2667 MHz (deri në 4000 MHz OC). Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në bord), 8x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 2x USB 3.1 Gen 2 (1x lloji A, C), 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 5 x audio jack dhe 3x slote zgjeruese PCI-E 3.0 x16 (x16 / x4x / 1x) dhe 3x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet me konektorë 6x SATA 6Gb / s and 2x M.2 në pllakë. Mbështet AMD Crossfire. Pllaka është në format ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel Z370
DVI:
EAN:
4719072540388
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4000
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
Z370 TOMAHAWK
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
6. 10. 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (4x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte), Ujë (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
3
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3+
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
304 x 243
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE