Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Port LPT Gigabyte për pllakë amë

Kodi i produktit:
88566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
12CF1-1LP001-02R
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
GIGABYTE

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Porti LPT i kompanisë Gigabyte është e dizajnuar për pllakat amë moderne, të cilat në pjesën e prapme nuk e posedojnë atë si rezultat i integrimit të porteve të reja për USB dhe komponentë të reja të audios. Porti mund të ngjitet edhe në slotin PCI (pa pasur të insertuar kartelën grafike).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
12CF1-1LP001-02R
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
GIGABYTE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE