Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Port paralel HP për pllakë amë

Kodi i produktit:
94274
EAN:
8835855711304
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KD061AA
Lansuar:
10 Shtator 2011
Prodhuesi:
HP

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Porti LPT e kompanisë Hewlett-Packard është e dizajnuar për pllakat amë moderne, të cilat në pjesën e prapme nuk e posedojnë atë si rezultat i integrimit të porteve të reja për USB dhe komponentë të reja të audios. Ky port është i dizajnuar për lidhjen e printerëve tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8835855711304
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KD061AA
Lansuar:
10 Shtator 2011
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE