Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Zgjërues i USB Gembird për pllakë amë

Kodi i produktit:
57706
EAN:
8716309011174
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CCUSBRECEPTACLE
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Gembird

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zgjëruesi USB i kompanisë Gembrid është e dizajnuar për pllakat amë në rast se nevoje për porte shtesë për USB. Këto dy porte shtesë preferohet që të vendosen në vend të kartelave grafike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8716309011174
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CCUSBRECEPTACLE
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Gembird

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE