Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pllakë amë MSI B450M MORTAR - AMD B450

Kodi i produktit:
245786
AMD CrossFireX:
PCI-E 2.x:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakë amë për lojëra me slote AMD B450 dhe AMD AM4, përkatësisht për procesorët AMD Ryzen (Summit / Raven / Pinnacle Ridge). Bordi ofron 4x konektorë DIMM për memorie DDR4 (2 channel) deri në 64GB dhe funksionon nën frekuencat 2667 MHz deri në 3466 MHz OC. Pllaka ju ofron deri në 6x konektor USB 2.0 (2x në pjesën e pasme, 4x në pllakë ), 6x USB 3.1 Gen1 (4x në pjesën e pasme , 2x në pllakë ), 2x USB 3.1 Gen2(2x në pjesën e pasme: 1x USB-A dhe 1x USB-C), 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 5x konektorë audio dhe 1x 1x PCI-E x16 Ryzen me Vega Graphics x8, 1x PCI-E 2.0 x16 (x4), 2x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqe pllaka mban 4x konektorë SATA 6 Gbps dhe 2x konektorë M.2. Kjo pllakë amë është krijuar në formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
AMD B450
DisplayPort:
EAN:
4719072587093
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3466
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e parë, Ryzen - gjenerata e dytë
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B450M MORTAR
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
2. 10. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (3x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 (2x), RGB LED (2x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 244
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Sinkronizim të RGB:
MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B450M MORTAR - AMD B450 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE