Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock B365 Phantom Gaming 4 - Intel B365

Kodi i produktit:
277499
AMD CrossFireX:
Për t'u përdorur në:
Lojë
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
2
Numri i sloteve PCI-Express x16:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
115.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Besueshmëria:
100 %
Chipset:
Intel B365
DisplayPort:
Frekuenca maksimale operuese MHz:
2 666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartë zërimi:
Realtek ALC1200 (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar:
Nga procesori
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Kontrollor USB 3.1:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
2
Numri i sloteve PCI-Express x16:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës mm:
305 x 244
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
USB-C:
XMP:
Extreme Memory Profile 2.0

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock B365 Phantom Gaming 4 - Intel B365 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE