Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock B365M Pro4 - Intel B365

Kodi i produktit:
277500
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është pllakë amë me chipset Intel B365. Ajo ofron një prizë 1151 me mbështetje për procesorët të gjeneratës së 8-të dhe 9-të Intel Core / Celeron / Pentium. Pllaka ofron 4 slote DIMM për memorje me dy kanale (DDR4) me deri në 64 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz. Nga pllaka e ndërfaqes ofron deri në 6x USB 2.0 (2 në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 7x USB 3.2 Gen1 (4x tip-A dhe 1x tip-C në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x VGA , 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 3x 3.5mm audio jack dhe slote për zgjerim 2x PCI-E 3.0 x16 (x16, x16 / x4), 1x PCI-E 3.0 x1 dhe 1x lidhës M.2 për modulin Wi-Fi. Për hard disqet, janë 6x lidhës SATA 6Gb / s dhe 2x lidhës Ultra M.2. Mbështet AMD Crossfire. Pllaka është në format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock B365M Pro4 - Intel B365 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE