Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock Fatal1ty B450 GAMING K4 - AMD B450

Kodi i produktit:
243095
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASROCK Fatal1ty B450 K4 është pllakë amë e sjellur nga AsRock e cila ju ofron gjithëanshmëri dhe një mori karakteristikash në mënyrë që të ndërtoni sistemin tuaj kompjuterik për gaming. Pllaka vjen e pajisur me mban konektorin AMD AM4 me çipin AMD B450 për t'ju ofruar mbështetje për procesorët AMD Ryzen Summi / Raven / Pinnacle Ridge, ka 4x konektorë DIMM për lidhje të memorie RAM të llojit DDR4 me kapacitet maksimal 64GB dhe frekuencë 3200+ MHz, mban platformat 2x PCI-E 3.0 x16, 4 x PCI-E 2.0 x1 për zgjerimin e kapacitetit dhe konektorët 6x SATA 6Gb / s, 1x Ultra M.2, 1x M.2, 1 x COM, 1 x TPM, 1x kokë për dritë LED, 2x USB 2.0 dhe 1x USB 3.1 Gen 1 (për 2 konektor USB 3.1 Gen 1). Pllaka është e ndërtuar me formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
AMD B450
D-Sub:
DisplayPort:
EAN:
4717677336245
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B450 GAMING K4
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
25. 8. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (3x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 224
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock Fatal1ty B450 GAMING K4 - AMD B450 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE