Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock X570M PRO4

Kodi i produktit:
264535
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA:
8
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

217.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë amë ka komponente përbërëse AMD X570. Ka katër slote për memorie DDR4 me kapacitet 128 GB dhe mbështet frekuencat deri në 3200 MHz dhe 4200 + MHz OC. Mbështet poashtu AMD Crossfire dhe ka format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
AMD X570
DisplayPort:
Frekuenca maksimale operuese MHz:
4 200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 2-të, Ryzen - gjenerata e 3-të
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
128
Kartë zërimi:
Realtek ALC1200 (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar:
Nga procesori
Kodi:
X570M PRO4
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, DisplayPort (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (1x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
7. 7. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (3x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 PCI-E 2242-80 (1x), M.2 PCI-E/SATA 2230-80 (1x), M.2 për WiFi (1x), RGB LED 5V (1x), RGB LED 12V (1x), SATA 6Gb/s (8x), Thunderbolt (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 10-mirroring
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA:
8
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
6
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 4.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës mm:
244 x 244
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE