Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock Z390 PHANTOM GAMING 7, Intel Z390

Kodi i produktit:
277495
AMD CrossFireX:
DisplayPort:
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:

Si të porosisim në Gjirafa50?

242.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo është pllakë amë me setin e çipave Intel Z390. Ajo ofron një prizë 1151 me mbështetje për procesorët e gjeneratës së 8-të dhe 9-të Intel Core / Celeron / Pentium. Pllaka ofron 4 slote DIMM për memorie DDR4 (me dy kanale) me deri në 128 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz dhe 4300+ MHz OC. Ndërfaqja ofron deri në 4x porte USB 2.0 (4x në pllakë), 9x porte USB 3.2 Gen1 (4x në panelin e pasmë, 4x në pllakë, 1x port USB-C në panelin e përparmë), 2x porte USB 3.2 Gen2 (1x Tip-C dhe 1x Tip-A në panelin e pasmë), 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 1x 2.5G LAN, 1x dalje S / PDIF, 5x 3.5mm audio jack dhe slote për zgjerim 3x PCI-E 3.0x16 (x16, x8 / x8, x8 / x8 / x4), 3x PCI-E 3.0x1 dhe 1x M.2 për modulin Wi-Fi (i cili nuk përfshihet). Për hard disqet, pllaka ka 8x lidhës SATA 6Gb / s dhe 2x lidhës Ultra M.2. Mbështet NVIDIA SLI dhe AMD Crossfire. Pllaka ka format ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
DisplayPort:
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 8pin, ATX 24pin, ftohës (3x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), LED, M.2 PCI-E (1x), M.2 PCI-E/SATA (1x), RGB LED 5V (1x), RGB LED 12V (2x), SATA 6Gb/s (8x), Thunderbolt (1x), TPM, USB 2.0 (2x), USB
Lloji i pllakës amë:
ATX
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-E 2230-80 (1x), M.2 PCI-E/SATA 2230-110 (1x)
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring, 16 (1+6)
PCI-E 3.x:
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
XMP:
Extreme Memory Profile 2.0

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock Z390 PHANTOM GAMING 7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE