Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS, AMD B450, 64 GB DDR4, 266 Mhz, ATX

Kodi i produktit:
247072
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i lidhësve SATA eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
132.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakë amë me çipin AMD B450 që mbështet procesorët AMD Ryzen (Summit / Raven / Pinnacle Ridge). Bordi ofron 4 konektorë DIMM për memorie DDR4 ( dy kanale) deri në 64 GB dhe funksionon në frekuencat 2666 Mhz deri në 3533 Mhz OC. Pllaka ju ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në bord), 5x USB 3.1 Gen 1 (2x Type-A dhe 1x Type-C në panelin e pasmë, 2x në bord), 2x USB 3.1 Gen 2 (x4) dhe 3x PCI-E 2.0 x1 (1x), 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN 3x konektor audio dhe 1x 1x PCI-E x16 (x4) dhe 3x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqe pllaka mban 6x konektorë SATA 6Gbps and 2x konektorë M.2. Kjo pllakë amë mbështet platformën AMD Crossfire dhe është ndërtuar në formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
AMD B450
DVI:
EAN:
4718017131995
Frekuenca maksimale operuese MHz:
3 533
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e parë, Ryzen - gjenerata e dytë
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi:
90MB10C0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
18. 10. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (3x 4pin), ftohës për CPU (1x), M.2 (2x), RGB LED (2x), SATA 6Gb/s (6x), USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte), uji (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës mm:
305 x 244
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Sinkronizim të RGB:
ASUS Aura Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE