Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS PRIME H310M-R R2.0 - Intel H310

Kodi i produktit:
267438
Besueshmëria:
100 %
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë amë ka prizë 1151 për gjeneratën e 8 të procesorëve Core / Pentium / Celeron. Ofron 2 slote DIMM DDR4 me kapacitet 32GB dhe frekuencë 2666MHz. Nga ndërfaqet ka 6x USB 2.0, 4x USB 3.1 Gen1, 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 2x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack dhe vende zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqe ofron konektorë: 4x SATA 6Gb / s. Është e formatit mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Chipset:
Intel H310
D-Sub:
DVI:
EAN:
4718017140379
Frekuenca maksimale operuese MHz:
4133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
32
Kartë zërimi:
Realtek ALC887-VD2 (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi:
90MB0YL0-M0ECY0
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, D-Sub (1x), DVI-D (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (2x), USB 2.0 (2x), USB 3.0 (2x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Lansuar:
14. 8. 2019
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
2
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës mm:
213,4 x 177,8
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE