Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS ROG STRIX B365-F GAMING, Intel B365

Kodi i produktit:
270320
AMD CrossFireX:
PCI-E 3.x:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

157.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë me chipset Intel B365. Ajo ofron një prizë 1151 me mbështetje për procesorët Intel të gjeneratës së 8-të dhe 9-të Core / Pentium Gold / Celeron. Pllaka ofron 4 slote DIMM për karta të memories me dy kanale (DDR4) me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz. Nga bordi i ndërfaqes ofron deri në 8x USB 2.0 (4x në panelin e pasmë, 4x në bord), 4x USB 3.2 Gen1 (1x tip-A dhe 1x tip-C në panelin e pasmë, 2x në bord), 2x USB 3.2 Gen2 (2x në panelin e pasmë), 1x DVI-D, 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x GLAN, 5x audio jacks dhe 2x slote për zgjerim PCI-E 3.0 x16 (x16, x4) dhe 3x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 6x lidhës SATA 6Gb / s dhe 2x M.2 (1x PCIe x4, 1x SATA / PCIe x4). Mbështet AMD Crossfire. Pllaka është e formatit ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Besueshmëria:
100 %
Chipset:
Intel B365
DisplayPort:
DVI:
EAN:
4718017340458
Frekuenca maksimale operuese MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
HDMI:
Intel Optane Memory Ready:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartë zërimi:
ROG SupremeFX S1220A (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar:
Nga procesori
Kodi:
90MB11I0-M0EAY0
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (5x) 7.1CH, DisplayPort (1x), DVI-D (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), Optical S/PDIF (1x), PS/2 (1x), USB 2.0 (4x), USB-A 3.2 Gen 1 (1x), USB-C 3.2 Gen 1 (1x), USB-A 3.2 Gen 2
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
19. 9. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (2x), ftohës për CPU (2x), M.2 PCI-E 2242-80 (1x), M.2 PCI-E/SATA 2242-80 (1x), M.2 për WiFi (1x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (2x), USB 3.2 Gen 1 (1x), uji (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
3
Numri i sloteve PCI-Express x16:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës mm:
305 x 244
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Sinkronizim të RGB:
ASUS Aura Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:
XMP:
Extreme Memory Profile

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS ROG STRIX B365-F GAMING edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE