Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS TUF Z390-PLUS GAMING - Intel Z390

Kodi i produktit:
246349
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, ftohës (2x 4pin), ftohës për CPU (2x 4pin), M.2 PCI-E/SATA 2242-80 (1x), M.2 PCI-E/SATA 2242-110 (1x), RGB LED 12V (2x), SATA 6Gb/s (6x), USB 2.0 (2x), USB 3.2 Gen 1 (2x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
ATX

Si të porosisim në Gjirafa50?

167.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është pllakë amë me chipset Intel Z390. Ajo ofron një prizë 1151 me mbështetje për procesorët të gjeneratës së 8-të dhe 9-të Intel Core i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron 4 slote DIMM për memorje DDR4 (me dy kanale) me deri në 64 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz dhe deri në 4133 MHz OC. Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 4x USB 2.0 (4x në pllakë), 8x USB 3.1 Gen1 (4x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 2x USB 3.1 Gen2 (2x tip-A në panelin e pasmë), 1x DisplayPort, 1x HDMI, 2x PS / 2, 1x GLAN, 5x audio jack dhe slote për zgjerim 1x PCI-E 3.0 x16, 1x PCI-E 3.0x16 (x4) dhe 4x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, ka 6x lidhës SATA 6Gb / s dhe 2x lidhës Ultra M.2. Mbështet AMD Crossfire. Pllaka është në format ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Besueshmëria:
98 %
Chipset:
Intel Z390
DisplayPort:
EAN:
4718017126366
Frekuenca maksimale operuese MHz:
4266
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
HDMI:
Intel Optane Memory Ready:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartë zërimi:
Realtek ALC S1200A (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar:
Nga procesori
Kodi:
90MB0XW0-M0EAY0
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, DisplayPort (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (4x), USB-A 3.2 Gen 2 (2x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
9. 10. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, ftohës (2x 4pin), ftohës për CPU (2x 4pin), M.2 PCI-E/SATA 2242-80 (1x), M.2 PCI-E/SATA 2242-110 (1x), RGB LED 12V (2x), SATA 6Gb/s (6x), USB 2.0 (2x), USB 3.2 Gen 1 (2x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
4
Numri i sloteve PCI-Express x16:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës mm:
305 x 244
Prizë:
Socket 1151
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Sinkronizim të RGB:
ASUS Aura Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
XMP:
Extreme Memory Profile

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS TUF Z390-PLUS GAMING - Intel Z390 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE