Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE B450 I AORUS PRO WIFI - AMD B450

Kodi i produktit:
243767
Bluetooth:
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

143.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gigabyte B450 I AORUS Pro është pllakë amë e fuqishme e cila ju sjell performancë të lartë dhe shpejtësi kompjuterike të mjaftueshme për të plotësuar kërkesat tuaja për ndërtimin e një sistemi të mirë kompjuterik për gaming. Aksesori vjen i pajisur me hapësirën AM4 dhe çipin AMDB450 i cili ju ofron mbështetje për procesorët AMD Stamp Summit / Raven / Pinnacle Ridge, mban 2x konektor DDR4 për memorie RAM me kapacitet deri në 32GB, është pajisur me konektorët 1x PCIe x16; connectors: 4x SATA 6Gbps, 1x M.2 + 1 x M.2, 2 x USB 3.1 Gen 1 (e brendshme), 2 x USB 2.0 / 1.1 (e brendshme), 1 x DisplayPort, 2 x HDMI , 2 x USB 3.1 Gen 2 Type A, 4 x USB 3.1 Gen 1, 1 x RJ-45, 2 x SMA, 3x audio jack dhe Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac. Pllaka është e ndërtuar me formatin mini ITX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
AMD B450
DisplayPort:
EAN:
4719331803988
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e parë, Ryzen - gjenerata e dytë
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B450 I AORUS PRO WIFI 1.0 M/B
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
31. 8. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, ftohës (1x), ftohës për CPU (1x), LED, M.2 (1x), RGB LED, SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE B450 I AORUS PRO WIFI - AMD B450 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE