Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE H310M S2 - Intel H310

Kodi i produktit:
243773
Chipset:
Intel H310
Numri i lidhësve LAN:
1
Prodhuesi:
GIGABYTE
Prizë:
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 174

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

GIGABYTE H310M SH është pllakë amë e fuqishme që do ju mundësoj të ndërtoni një kompjuter gaming me performancë të lartë, konsistente dhe që i plotëson të gjitha kërkesat tuaja. Pllaka është e ndërtuar me formatin microATX që mban konektorin LGA1151 dhe çipin Intel H310 që mbështet procesorët Intel Core i7 / Intel Core i5 / Intel Core i3 / Intel Pentium dhe Intel Celeron të gjeneratës së 8të, ka 2x konektor DIMM për memorie operative RAM me kapacitet 32GB me frekuencë maksimale 2666 MHz, mban platformën 1x PCIe x16, 2x PCIe x1 për zgjerim të mëtutjeshëm të kapacitet si dhe mban konektorët 4x SATA 6Gbps, 4x USB 3.1 Gen 1, 6x USB 2.0 / 1.1, 3x audio jacks, 1x PS / 2, 1x D-Sub dhe 1x RJ-45.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H310
D-Sub:
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H310M S2
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
31. 8. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 24pin, ftohës (1x), ftohës për CPU (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 174
Prizë:
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE H310M S2 - Intel H310 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE