Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE TRX40 AORUS PRO WIFI, AMD TRX40

Kodi i produktit:
277454
  • Çmimi i transportit: FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

439.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë me një set çipash AMD TRX40. Ofron prizë AMD sTRX4 me mbështetjen e procesorit AMD Ryzen Threadripper të gjeneratës së 3-të. Pllaka ofron 8 slote DIMM për memorie DDR4 me një kapacitet maksimal deri në 256 GB dhe frekuenca mbështetëse deri në 3200 MHz dhe deri në 4400 MHz OC. Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 8x USB 2.0 (4x në panelin e pasëm, 4x në pllakë), 4x USB 3.2 Gen1 (4x në pllakë), 7x USB 3.2 Gen2 (5x Type-A dhe 1x Tip-C në panelin e pasmë) , 1x Tip-C në pllakë), 1x GLAN, 1x dalje S / PDIF, 5x 3.5 mm audio jack dhe 4x PCIe 4.0 x16 (deri në x16 / x8 / x16 / x8) dhe 1x PCIe 4.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 8x lidhës SATA 6 Gb / s dhe 3x lidhës M.2. Përfshirë është një modul wireless që ofron Wi-Fi 6 dhe Bluetooth 5.0. Mbështet NVIDIA SLI dhe AMD CrossFire. Pllaka është në format ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE