Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE Z490M - Intel Z490

Kodi i produktit:
287345
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

147.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Gigabyte është një nga kompanitë kryesore në prodhimin e komponentëve dhe periferikëve për kompjuterë, e cila ju sjell pllakën amë të quajtur Z490M. Kjo është një pllakë amë me chipset Intel Z490, e cila ofron një slot Intel 1200 me mbështetje për procesorët Intel të Core / Pentium Gold / Celeron të gjeneratës së 10-të. Bordi ofron 4 slote DIMM për memorie të tipit DDR4 (me dy kanale) me një kapacitet deri 128 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2933 MHz dhe deri në 3200 MHz OC; kurse nga ndërfaqja ofron deri në 4x USB 2.0, 7x USB 3.2 Gen1, 1x USB 3.2 Gen2, 1x PS / 2, 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x DVI-D, 1x GLAN, fole audio 3x 3,5 mm dhe slote për zgjerim 2x PCI-E 3.0 x16 (x16, x4) dhe 1x PCI- E 3.0 x1. Për hard disqet, ka 6x SATA 6Gb / s dhe 1x M.2 (SATA / PCIe 3.0 x2 / x4). Mbështet AMD Crossfire dhe është në format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE