Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI A320M PRO-M2 V2

Kodi i produktit:
1768msi
EAN:
4719072611453
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pllakë amë A320M PRO-M2 V2Pllakat amë MSI përmbajnë një dizajn funksional dhe të përshtatshëm, siç janë zona e përshtatshme pin-header, vend i përshtatshëm SATA dhe USB dhe kështu me radhë, kështu që përdoruesit e DIY mund të zgjedhin çdo platformë lojrash që ata dëshirojnë. Pasi ftohja e kompjuterit është e rëndësishme, pllakat amë MSI shfaqin dizajn të shkëlqyeshëm të fuqisë me heatsink të ngurtë dhe të rëndë. Ato përfshijnë freskues të mjaftueshëm me kontroll të plotë, për t'ju lejuar të ftoheni sistemin tuaj në çdo mënyrë që dëshironi. Pllakat amë MSI mbështesin procesorët AMD Ryzen të gjeneratës së parë dhe të dytë, dhe Athlon me Radeon, Vega Graphics / A-series dhe Athlon X4 për Socket AM4. Duke kombinuar MSI Core Boost, ju mund të lëshoni performancën maksimale pa marrë parasysh se çfarë CPU përdorni.Gjithashtu, kjo pllakë amë mbështet memorie DDR4 deri në 3200+ (OC) MHz. Pllakat amë MSI ofrojnë avantazhet më interesante in-studio, të dizajnuara për të kënaqur çdo rrjedhë pune profesionale. Përmisoni kënaqësinë tuaj të dëgjimit dhe lidhjen e rrjetit me MSI Audio & LAN. Gëzoni cilësi ekstreme të zërit dhe përvojë të pandërprerë në internet. Pllakat amë MSI mbështesin të gjitha standardet e ruajtjes së fundit, që u lejon përdoruesve të lidhin çdo pajisje të ruajtjes ultra të shpejtë. Filloni lojrat më të shpejta, shpejtoni nivelin e ngarkesës dhe keni një avantazh të vërtetë mbi armiqtë tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072611453
Prodhuesi:
MSI

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE