Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B450-A PRO MAX - AMD B450

Kodi i produktit:
269064
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (4x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 PCI-E/SATA 2242-110 (1x), RGB LED 12V (1x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (2x), USB 3.2 Gen 1 (1x), uji (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
ATX

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
123.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë me çipset AMD B450, e cila ofron hyrje AMD AM4 me mbështetje të procesorit AMD Ryzen (Gen 1/2/3 / Gen dhe 1/2 Gen me grafikë Vega / Radeon) dhe Athlon me grafikë Vega. Bordi ofron 4 slote DIMM për memorje DDR4 (me dy kanale) me kapacitet deri 64 GB dhe frekuenca mbështetëse deri në 2667 MHz dhe deri në 3466/4133 MHz OC (tjetër / Gen 3-të Ryzen). Nga bordi i ndërfaqes ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në bord), 4x USB 3.2 Gen 1 (2x në panelin e pasmë, 2x në bord), 2x USB 3.2 Gen 2 (2x Type- A në panelin e pasmë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, fole audio 6x dheslote për zgjerim 1x PCI-E 3.0 x16 Athlon x4), 1x PCI-E 2.0 x16 (x4) dhe 4x PCI-E 2.0 x1. Poashtu, për disqet e ngurtë, bordi ka lidhës 6x SATA 6Gb / s dhe 1x M.2 (PCIe x4 / x2 dhe SATA). Mbështet AMD Crossfire. Bordi i përket formatit ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Besueshmëria:
100 %
Chipset:
AMD B450
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719072665975
Frekuenca maksimale operuese MHz:
4 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 1-rë, Ryzen - gjenerata e 2-të, Ryzen - gjenerata e 3-të
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartë zërimi:
Realtek ALC892 (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar:
Nga procesori
Kodi:
B450-A PRO MAX
Konektor të pasëm:
BIOS Flashback, D-Sub (1x), DVI-D (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (1x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.2 Gen 1(2x), USB-A 3.2 Gen 2 (2x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
6. 9. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (4x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 PCI-E/SATA 2242-110 (1x), RGB LED 12V (1x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (2x), USB 3.2 Gen 1 (1x), uji (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 10-mirroring
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
4
Numri i sloteve PCI-Express x16:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës mm:
305 x 244
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
XMP:
AMD Extreme Memory Profile

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE