Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B450 GAMING PLUS MAX, AMD B450

Kodi i produktit:
271740
EAN:
4719072658557

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë me setin e çipave AMD B450. Ofron prizë AMD AM4 me mbështetjen e procesorit AMD Ryzen. Pllaka ofron 4 slote DIMM për memorie DDR4 (dual-channel) me deri në 64 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2667 MHz dhe deri në 3466/4133 MHz OC ( tjetër / Ryzen - gjenerata e tretë). Nga ndërfaqet ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në bord), 4x USB 3.2 Gen 1 (2x në panelin e pasmë, 2x në bord), 2x USB 3.1 Gen 2 (2x Tip-A në panelin e pasëm), 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 6x audio jack dhe slote për zgjerim 1x PCI-E 3.0 x16 (ndërtuar me Vega Graphics x8 / Athlon me Vega Grpahics x4), 1x PCI -E 2.0 x16 (x4) dhe 4x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 6x lidhës SATA 6Gb / s dhe 1x lidhës M.2. Mbështet AMD Crossfire. Pllaka është në format ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072658557

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE