Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B450I GAMING PLUS AC - AMD B450

Kodi i produktit:
241821
Bluetooth:
PCI-E 3.x:
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

137.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me përshtatje të pakufizuar dhe karakteristika të veçanta të lojrave, pllakat amë MSI PERFORMANCE GAMING ofrojnë përvojën më të mirë të lojrave. AMD B450 chipset është dizajnuar pë të mbështetur procesorët AMD Ryzen. Pasi ftohja e kompjuterit është element kryesor për performancë të besueshme, MSI ka shtuar mjaft lidhje të plota të kontrollit të freskuesëve për të mbajtur sistemin tuaj të ftohtë. Ky produkt MSI mbështet të gjitha standardet e fundit të ruajtjes, që ju lejon lojëra më të shpejta, të rritni nivelet e ngarkesës dhe të keni një avantazh mbi armiqtë tuaj. Me MSI Audio Boost ju merrni cilësinë më realiste të zërit. Ai siguron cilësinë më të lartë të zërit duke përdorur komponentë audio cilësor premium. Këto ju lejojnë të shijoni një tingull befasues që ndihmon në krijimin e përvojës më emocionuese të lojrave. Karakteristikat kryesore Kjo pllakë amë ka chipset AMD B450. Ajo ofron AMD AM4 socket me mbështetje për procesorin AMD Ryzen (Summit / Raven / Pinnacle Ridge). Pllaka ofron slote 2 DIMM (dy kanale) DDR4 me kapacitet deri në 32 GB dhe mbështetje prej 2667 MHz deri në 3466 MHz OC. Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 4x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 6x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack dhe slot zgjerimi PCI-E 3.0 x16 (Ryzen me Vega Graphics x8). Ekzistojnë 4 konektorë SATA 6 Gb / s dhe 1 konektor M.2 për hard disqet. I përfshirë gjithashtu është një modul që ofron dual-band 802.11ac Wi-Fi dhe Bluetooth version 4.2. Pllaka është në formatin mini-ITX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
AMD B450
DisplayPort:
EAN:
4719072587000
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3466
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e parë, Ryzen - gjenerata e dytë
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B450I GAMING PLUS AC
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
21. 8. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, ftohës (1x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (1x), RGB LED (2x), SATA 6Gb/s (4x), USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Sinkronizim të RGB:
MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B450I GAMING PLUS AC - AMD B450 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE