Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B450M MORTAR MAX, AMD B450

Kodi i produktit:
271743
EAN:
4719072653811
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
122.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një pllakë amë me chipset AMD B450. Ofron prizë AMD AM4 me mbështetje për procesorët AMD Ryzen / Athlon me Vega Graphics. Pllaka ofron 4 slote DIMM për memorie DDR4 (dual-channel) me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje për frekuenca deri në 2667 MHz dhe deri në 3466/4133 MHz OC (tjetër / Ryzen gjenerata e 3-të). Ndërfaqet që ofrohen janë deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.2 Gen 1 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 2x USB 3.2 Gen 2 (2x në panelin e pasmë: 1x Tip-A dhe 1x Tip-C), 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 5x audio jack dhe slote për zgjerim 1x PCI-E 3.0 x16 (lidhur me Vega Graphics x8, Athlon me Vega Graphics x4), 1 x PCI-E 2.0 x16 (x4), 2 x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 4x lidhës SATA 6Gb / s dhe 2x lidhës M.2. Mbështet AMD Crossfire. Pllaka është e formatit mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072653811
Prodhuesi:
MSI

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B450M MORTAR MAX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE