Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B450M PRO-VDH V2 - AMD B450

Kodi i produktit:
251306
Chipset:
AMD B450
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

96.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pllakat amë të serisë MSI PRO ju ofrojnë kualitet të lartë dhe zgjidhje të zgjuara për biznesin. Dizajni i këtyre pllakave kënaq edhe profesionistët më kërkues dhe përshtatet me çdo kompjuter. Kjo do ta bëjë jetën tuaj më të lehtë dhe do të mbështesë biznesin tuaj me performancë shumë stabile, të besueshme dhe afatgjatë. Pasi ftohja e kompjuterit është element kryesor për performancë të besueshme, MSI ka shtuar mjaft lidhje të plota të kontrollit të freskuesëve për të mbajtur sistemin tuaj të ftohtë. Ky produkt MSI mbështet të gjitha standardet e fundit të ruajtjes, që ju lejon lojëra më të shpejta, të rritni nivelet e ngarkesës dhe të keni një avantazh mbi armiqtë tuaj. Me MSI Audio Boost ju merrni cilësinë më realiste të zërit. Ai siguron cilësinë më të lartë të zërit duke përdorur komponentë audio cilësor premium. Këto ju lejojnë të shijoni një tingull befasues që ndihmon në krijimin e përvojës më emocionuese të lojrave. Karakteristikat kryesore Kjo pllakë amë ka chipset AMD B450. Ajo ofron AMD AM4 socket me mbështetje për procesorin AMD Ryzen (Summit / Raven / Pinnacle Ridge). Pllaka ofron slote 4 DIMM (dy kanale) DDR4 me kapacitet deri në 64GB dhe mbështetje për frekuencat prej 2667MHz deri në 3466MHz OC. Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 8x USB 2.0 (4x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2 , 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 (Ryzen / Athlon me Vega Graphics x8 / x4) dhe 2x PCI-E 2.0 x1. Në pllakë ekzistojnë 4x konektorë SATA 6Gbps dhe 1x konektor M.2. Pllaka është në formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD B450
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719072606596
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3466
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e parë, Ryzen - gjenerata e dytë
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi:
B450M PRO-VDH V2
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
19. 12. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (2x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 (1x), RGB LED, SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 244
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B450M PRO-VDH V2 - AMD B450 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE