Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B450M TITANIUM - AMD B450

Kodi i produktit:
245787
AMD CrossFireX:
PCI-E 2.x:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

125.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Me opsione të pakufizuara dhe të mbushura me karakteristika ekskluzive të lojrave, pllakat amë MSI ARSENAL GAMING ofrojnë përvojën më të mirë të lojrave. AMD B450 chipset është dizajnuar për të mbështetur procesorët AMD Ryzen. Pasi ftohja e kompjuterit është element kryesore për performancë të besueshme, MSI siguron lidhje të mjaftueshme për freskues me kontroll të plotë për të mbajtur sistemin tuaj të ftohtë. Ky produkt MSI mbështet të gjitha standardet e fundit të ruajtjes, që ju lejon të luani lojëra më të shpejta, të rritni nivelet e ngarkesës dhe të keni një avantazh mbi armiqtë tuaj. Tingull që ju tërheq në lojë Merrni cilësinë më realiste të zërit. MSI Audio Boost siguron cilësinë më të lartë të zërit duke përdorur komponentë audio cilësor premium. Këto ju lejojnë të shijoni një tingull befasues që ndihmon në krijimin e përvojës më emocionuese të lojrave. Karakteristikat kryesore Kjo pllakë amë ka chipset AMD B450. Ajo ofron AMD AM4 socket me mbështetje për procesorin AMD Ryzen (Summit / Raven / Pinnacle Ridge). Pllaka ofron slote 4 DIMM dual-channel DDR4 me kapacitet deri në 64GB dhe frekuencë prej 2667MHz deri në 3466MHz OC. Pllaka e ndërfaqes ka deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.1 Gen1 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 2x USB 3.1 Gen2 (2x në panelin e pasmë: 1x type-A dhe 1x type-C), 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 5x audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 (Ryzen me Vega Graphics x8), 1x PCI-E 2.0 x16 (x4) dhe 2x PCI-E 2.0x1. Pllaka ka 4x lidhje SATA 6 Gb /s dhe 2x lidhje M.2. Pllaka është në formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
AMD B450
DisplayPort:
EAN:
4719072591434
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3466
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e parë, Ryzen - gjenerata e dytë
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B450M MORTAR TITANIUM
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
2. 10. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (3x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 (2x), RGB LED (2x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Jo
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 244
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Sinkronizim të RGB:
MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B450M TITANIUM - AMD B450 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE