Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI - AMD X570

Kodi i produktit:
264548
AMD CrossFireX:
PCI-E 4.x:
Numri i lidhësve SATA eSATA:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

288.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë amë ka komponente përbërëse AMD X570. Ka katër slote për memorie DDR4 me kapacitet 128 GB dhe mbështet frekuencat deri në 3200 MHz dhe 4400 MHz OC. Mbështet poashtu AMD Crossfire. Ka format ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
AMD X570
Frekuenca maksimale operuese MHz:
4400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 2-të, Ryzen - gjenerata e 3-të
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
128
Kartë zërimi:
Realtek ALC1220 (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar:
Nga procesori
Kodi:
MPG X570 GAMING PRO CARBON WIF
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (5x) 7.1CH, BIOS Flashback, HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), Optical S/PDIF (1x), PS/2 (1x), USB 2.0 (2x), USB 3.0 (2x), USB 3.1 (3x), USB-C 3.1 (1x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
8. 7. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 8pin, ATX 24pin, CORSAIR LED, ftohës (4x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 PCI-E 2242-80 (1x), M.2 PCI-E/SATA 2242-110 (1x), RGB LED 5V (2x), RGB LED 12V (1x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 10-mirroring
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
3
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 4.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës mm:
304 x 243
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Sinkronizim të RGB:
MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:
WLAN WiFi:
XMP:
AMD Extreme Memory Profile

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE