Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Pllakë amë MPG Z390 GAMING PLUS

Kodi i produktit:
1573msi
Chipset:
Intel Z390
EAN:
4719072594534
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
Kodi:
MPG Z390 GAMING PLUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 
Ju kurseni : 5.00   (3%)
144.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gëzoni eksperiencën më të fundit të lojrave me MPG Z390 GAMING PLUS, që u jep lojtarëve gjithçka që ata kanë nevojë. Ftohja e kompjuterit tuaj është e rëndësishme, prandaj MSI ka shtuar mjaft freskues me kontroll të plotë për të mbajtur sistemin tuaj të ftohtë. Karakteristikat kryesore Kjo pllakë amë ka chipset Intel Z390. Ajo ofron mbështetje socket 1151 për procesorët Intel 8 dhe 9 Core i9 / i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron slote 4 DIMM dy kanale DDR4 me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje prej 2666 MHz deri në 4400 MHz OC. Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.1 Gen1 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 2x USB 3.1 Gen2 (1x type-A dhe 1x type-C në panelin e pasmë), 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 6x audio jack dhe 2x PCI-E 3.0 x16 (x16, x4) slote zgjerimi PCI-E 3.0 x1 dhe 1x M.2 për modulin Wi-Fi. Për hard disqet, pllaka ka lidhje 6x SATA 6Gbps dhe 2x M.2. Pllaka mbështet AMD Crossfire dhe është në formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel Z390
EAN:
4719072594534
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
Kodi:
MPG Z390 GAMING PLUS
Lansuar:
8. 10. 2018
Numri i sloteve CPU:
1
Për procesorë:
Intel
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE