Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS PRIME X299-DELUXE - Intel X299

Kodi i produktit:
217082
AMD CrossFireX:
NVIDIA SLI:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
3
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
474.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë çipseti Intel X299. Ofron Socket 2066 me mbështetjen e procesorit Intel Core X. Pllaka ofron 4/8 vende DIMM për memorien DDR4 (procesor bazë 4/6 + -) me kapacitet deri në 64/128 GB dhe deri në 2666 MHz (deri në 4133 MHz OC). Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 6x USB 2.0 (4x në panelin e pasmë, 2x në bord), 8x USB 3.1 Gen1 (4x në panelin e pasmë, 4x në bordin), 5x USB 3.1 Gen2 (3x lloji A dhe 1x lloji C në panelin e pasmë, 1x në bord), 2x GLAN, 5x krik audio, dhe 3x PCI-E 3.0 x16 vende për zgjerim, 1x PCI-E 3.0 x4 dhe 2x PCI-E 3.0 x1. Disqet janë të vendosura në pllakën 7x SATA 6 Gb / s, dhe në lidhësit 2x M.2 dhe 1x U.2. Prime X299-Deluxe krijohet me Wi-Fi më të fundit WiFi 802.11ad (WiGig) për lidhjen mee wireless ultra të shpejtë me deri në 4.6Gb / s, duke siguruar transmetim 4K UHD dhe përvojë më të shpejtë, si dhe Bluetooth ver. 4.1. Me këtë produkt përfshihet edhe ThunderboltEX 3. Mbështet NVIDIA SLI dhe AMD CrossFireX. Pllaka është e formatit ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel X299
EAN:
4712900763881
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
90MB0TY0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor U.2:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
M.2 (2x), SATA 6Gb/s (7x), U.2 (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
7
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
3
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
8
NVIDIA SLI:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Socket 2066
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS PRIME X299-DELUXE - Intel X299 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE