Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS ROG MAXIMUS IX CODE - Intel Z270

Kodi i produktit:
204416
AMD CrossFireX:
NVIDIA SLI:
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
377.50 
Ju kurseni : 236.00   (63%)
141.50 € * Përfshirë TVSH-në
63% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maximus IX Code iu dhuron përdoruesve ndriçim me Aura Led e ndërtuar në mënyrë të përshtatshme dhe të besueshme. Pllaka amë Intel chipset Z270, ofron Socket 1151 që mbështet procesorët e brezit të 6-të dhe 7-të, Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Përkrah 4 vende për konektor DIMM për memorie të tipit DDR4 me kapacitet deri ne 64GB dhe frekuenc 2133MHz (deri në 4133MHz).

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel Z270
DisplayPort:
EAN:
4712900572513
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0SE0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
6 Janar 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (3x 4pin), Ftohës për CPU (2x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte), Ujë (2x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
3
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3
Numri i sloteve për memorie:
4
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE