Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS

Kodi i produktit:
168918
AMD CrossFireX:
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
8
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Slot:
Socket 2011-3
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16

Si të porosisim në Gjirafa50?

496.50 
Ju kurseni : 47.00   (9%)
449.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë ASUS u jep një bazë të fuqishme ndërtimit të lojërave për kompjuter. Sjell chipset Intel X99, me rrjet shumë të shpejtë. Kjo pllakë është projektuar, në mënyrë të veçantë për lojë më të sheshtë dhe të përmirësuar. Ky është modeli i parë, i cili ofron një zgjerim unik USB 3.1 të kartelës, e cila ofron shpejtësi dyfishe të transferit. Kopjimi apo dokumentet e mëdha nuk janë më një pengesë e zgjerimit të ri të lojërave. Përmban një ftohës të pajisjes dhe zvogëlues zhurme.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel X99
EAN:
4712900002638
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
90MB0JG1-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
20 Mars 2015
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
8
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
8
NVIDIA SLI:
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 272
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 2011-3
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE