Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS STRIX X99 GAMING - Intel X99

Kodi i produktit:
190805
AMD CrossFireX:
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

349.50 
Ju kurseni : 22.00   (6%)
327.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakë amë GAMING ASUS STRIX X99, e cila posedon setin e çipave Intel X99, dhe është e dizajnuar për të apasionuarit e lojërave. Është e pajisur me mbrojtësin në panelin e prapmë, ka dizajn elegant dhe posedon dritat LED Aura. Kartela e zërit SupremeFX minimizon ndërprerjet elektromagnetike e cila ofron zë kualitativ dhe të qartë. Përfshin modulin Digi + VRM për rregullimin e voltazheve. Të gjithë lidhësit dhe DRAM janë të mbrojtur nga mbitensioni dhe lidhja e shkurtë. Posedon edhe teknologjinë AMD Crossfire dhe NVIDIA SLi, të cilat mundësojnë insertimin e dy apo më shumë kartelave grafike me qëllim të ngritjes së përformancës. Ka 8 porte për USB 2.0, 8 për USB 3.0, një për USB 3.1 të tipit A dhe C. Pllaka amë është e formatit ATX. Ka kapacitet prej 128 GB, frekuencë prej 3333 MHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel X99
EAN:
4712900403329
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
90MB0QK0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor U.2:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
12 Maj 2016
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
10
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
8
NVIDIA SLI:
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 2011-3
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE